Strona główna » Płatności
Kategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
 • MOTORUS.PL Piotr Brzeziński
 • MOTORUS.PL
  NIP: 522-145-00-17

 • E-mail:sklep@motorus.pl
 • Telefon693-639-699
  22 722-01-45
 • Fax22 722-01-45
 • Godziny działania sklepuMOTORUS.PL sklep motocyklowy Al. Prymasa 1000-lecia 76c, lokal 1, 01-424 Warszawa pn.-pt. 10:00 - 19:00 Sobota: 10:00 - 16:00
Producenci
100%3M4PLAY4RIDEABUSACCELACCOSSATOACERBISACTIVEAFAMAKRAPOVICALL BALLSALPINEARI TECHNOPOLYMER AGARIETEATEATHENAAUTOLAND MOTO CAREAUTOSOLAUVRAYBAAS Bike PartsBAZZAZBEL-RAYBERUBihr VICMABIKE ITBIKETECBLACKBIRDBLITZBMC Air FilterBODYDRYBOSCHBRAKINGBREMBOBRONCOCARBONE LORRAINECARDOCARTECHNICCASTROLCHAMPIONCLCRCCROSS PROCROSS-CENTERCYLINDER WORKSD.I.DDAYCODAYTONADAYTONA International Trading CoDELLORTODELTA BRAKINGDENSODOMINODZEEBC BRAKESEBSECOTANICAELECTREX WORLD LTDELECTROSPORTELFENEOSENIESJOTEXIDEEXTREMEFIX NIPPELFULBATFUNNELWEBGAERNEGALFERGIVIGOODRIDGEGROSSKOPFGZH-TRONICHAAN WHEELSHAGONHANSHEALTECH ELECTRONICSHEIDENAUHELHELDHI-LEX Corp.HIFLOFILTROHONDAHOT RODSHOTCAMSHYPERPROIPONEIRODIRONHEADISONIXILIXRACEJMCJMPJMT JM TechnicsJTKAPPAKEITIKNKOSOKYBLANDPORTLAZERLighTechLIQUI MOLYLOCTITELOOKWELLM.LINEMAGURAMAHLEMANN-FILTERMANNOLMC International Inc.MEFOMETEORMETZELERMICHELINMIDLANDMITASMIWMORSEMOTO BRACKETSMOTO-MASTERMOTO-STYLMOTOBATTMOTOFILTROMOTULMOVEOMRAMULTI AIRNAMURANEVR-DULLNEWFRENNG BRAKE DISCNGKNHCNISSINOHLINSORLENOSRAMOXFORDPATROLLINEPHILIPSPOLISPORTPOWER COMMANDERPOWER FORCEPP TUNINGPRINTProducent domyślnyPROFITOOLPROGRIPPROMOTOPROMXPROXPUIGRACE TECHRAVENOLRCS cablesREGINAREKLUSERema TIP TOP GmbHRENNERRENTHALRG RACINGRKRMSS100SAS-TECSBSSCOTTOILERSEALEYSENASHADSilkolene FUCHSSKFSKYRICHSpeed BleederSTOMPGRIPSUNSTARSW-MOTECHTECMATETECMAXXTEROSONTIREBALLSTKRJTLT MOTORTNKTOURMAXTRW LUCASTUBLISSUFIUFOVALVOLINEVee RubberVERTEXVESRAHWILBERSWINDEROSAWIRTHWISECOWMWOSSNERXENAYOSHIMURAYSSYUASAZAP-TechniXZTECHNIK
Zmiana języka
PolskiAngielski
Waluta
Systemy płatności
 • PayU
 • Przelewy24
 • Paynow
 • PayU Raty
Wysyłka
 • InPost
 • Poczta Polska
 • DHL

Płatności

Formy płatności w sklepie motocyklowym MOTORUS.PL:

(w celu prawidłowego zaksięgowania wpłaty w tytule przelewu proszę podać numer zamówienia)
 • PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM na rachunek bankowy:
PLN w tytule wpisując NUMER ZAMÓWIENIA
mBank: 49 1140 2004 0000 3602 5657 0686 
DANE: MOTORUS.PL Piotr Brzeziński, ul. Sienkiewicza 5a, 05-082 Blizne Jasińskiego
TYTUŁ: nr zamówienia

EUR for payments in EURO
mBank: 
IBAN: PL81 1140 2004 0000 3712 0063 9245
SWIFT CODE: BREXPLPWMBK
DANE ( COMPANY NAME ): MOTORUS.PL Piotr Brzeziński, ul. Sienkiewicza 5a, 05-082 Blizne Jasińskiego
TYTUŁ (Title): nr zamówienia ( order number )

forma płatności dla Klientów, którzy wolą samodzielnie logować się do swojego banku internetowego lub dokonywać płatności bezpośrednio w banku lub placówce pocztowej oraz z zagranicy. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje w treści maila potwierdzającego złożenie zamówienia numer rachunku bankowego na który należy dokonać płatności. Po złożeniu zamówienia (na stronie podsumowania zamówienia) Klient ma także możliwość pobrania dokumentu PDF potwierdzającego zakup na którym również dostępne są dane rachunku bankowego. W przypadku tej formy płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym. W przypadku tego rodzaju płatności nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu. Na wpłatę od Państwa czekamy 7 dni. Po upłynięciu tego terminu skontaktujemy się z Państwem z zapytaniem czy mamy anulować zamówienie.
 • PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA:
PayU - ta forma płatności jest realizowana i obsługiwana poprzez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul.Grunwaldzka 182 (wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399). W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia jest kierowany na stronę swojego banku internetowego gdzie może dokonać przelewu online. W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system PayU dokonania płatności (odbywa się to najczęściej w przeciągu kilkudziesięciu minut od dokonania przelewu).

Za pośrednictwem systemu PayU można także dokonywać płatności kartą (Visa, Mastercard). W celu dokonania płatności kartą po złożeniu zamówienia Klient jest przekierowywany do systemu PayU gdzie w bezpieczny sposób może dokonać płatności. Dane dotyczące karty nie są przekazywane do naszego sklepu.

Przelewy24 - ta forma płatności jest realizowana i obsługiwana poprzez firmę PayPro Spółką Akcyjną z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-357 Poznań, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego po numerem KRS 0000347935, numer NIP 7792369887 wpisaną do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem podmiotu w UKNF IP24/2014, jako krajowa
instytucja płatnicza. W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia jest kierowany na stronę swojego banku internetowego gdzie może dokonać przelewu online. W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system Przelewy24 dokonania płatności (odbywa się to najczęściej w przeciągu kilkudziesięciu minut od dokonania przelewu).

Za pośrednictwem systemu Przelewy można także dokonywać płatności kartą (Visa, Mastercard). W celu dokonania płatności kartą po złożeniu zamówienia Klient jest przekierowywany do systemu Przelewy24 gdzie w bezpieczny sposób może dokonać płatności. Dane dotyczące karty nie są przekazywane do naszego sklepu.

Paynow - ta forma płatności jest realizowana i obsługiwana poprzez firmę mElements - mElements S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 18, 00-850 Warszawa, wpisany pod numerem KRS 0000590484 do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer NIP: 522-304-78-92, wysokość kapitału zakładowego 7.500.000 złotych na dzień 24.09.2020r., zwany dalej mElements. W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia jest kierowany na stronę swojego banku internetowego gdzie może dokonać przelewu online. W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system Paynow dokonania płatności (odbywa się to najczęściej w czasie rzeczywistym lub w przeciągu kilku minut od dokonania przelewu).
 • SPRZEDAŻ RATALNA:
ratyPayU - to kredyt, który możesz wziąć nawet w kilkanaście minut podczas zakupów online:
 • bez wychodzenia z domu, kuriera i podpisywania umów
 • decyzja nawet w kilkanaście minut
 • wartość koszyka od 300 zł do 20 000 zł
 • liczba rat: 3 do 36
 • możliwość wcześniejszej spłaty bez żadnych kosztów
 • więcej informacji na stronach PayU.
W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system ratyPayU o uruchomieniu kredytu i dokonaniu przelewu.

Jeśli Klient zadeklarował wpłatę własną to realizacja zamówienia rozpoczyna się po dokonaniu obu wpłat czyli przez system ratalny i przelew bezpośredni dokonany przez Klienta na konto firmowe sklepu MOTORUS.PL.
 • Odbiór osobisty:
Akceptujemy na miejscu płatności przy odbiorze osobistym w sklepie motocyklowym MOTORUS.PL:
 • Karta
 • Gotówka
 • płatność mobilna BLIK

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu