Strona główna1 » Płatności
PROMOCJA !!!
 • ENI i-Ride 10W40 olej motocyklowy silnikowy MOTORUS.PL
Kategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Kontakt
 • MOTORUS.PL
  NIP: 522-145-00-17
 • E-mail:sklep@motorus.pl
 • Telefon693-639-699
  22 722-01-45
 • Fax22 722-01-45
 • Godziny działania sklepuMOTORUS.PL sklep motocyklowy Al. Prymasa 1000-lecia 76D, lokal 16, 1 PIĘTRO, 01-424 Warszawa pn.-pt. 10:00 - 19:00 Sobota: 10:00 - 16:00
Producenci
100%3M4PLAY4RIDEACCELACCOSSATOACERBISACTIVEAFAMAKRAPOVICALL BALLSALPINEARI TECHNOPOLYMER AGARIETEATEATHENAAUTOLAND MOTO CAREAUTOSOLAUVRAYBAAS Bike PartsBAZZAZBEL-RAYBERUBIKE ITBIKETECBLACKBIRDBLITZBMC Air FilterBODYDRYBOSCHBRAKINGBREMBOBRONCOBUSECARBONE LORRAINECARDOCARLISLECARTECHNICCASTROLCHAMPIONCLCNC RacingCRCCROSS PROCROSS-CENTERCYLINDER WORKSCZ ChainsD.I.DDAYCODAYTONADAYTONA International Trading CoDELLORTODELTA BRAKINGDENSODOMINODZEEBC BRAKESEBSECOTANICAELECTREX WORLD LTDELECTROSPORTELFENEOSENIESJOTEXIDEEXTREMEFARFIX NIPPELFLYWAYFULBATGAERNEGALFERGIVIGOODRIDGEGROSSKOPFGZH-TRONICHAGONHANSHEALTECH ELECTRONICSHEIDENAUHELHELDHI-LEX Corp.HIFLOFILTROHONDAHOT RODSHOTCAMSHYPERPROIPONEIRODIRONHEADISONITPIXILIXRACEJMCJMT JM TechnicsJTKAPPAKEITIKNKOSOKYBL.A.SLEEVELANDPORTLAZERLighTechLIQUI MOLYLOCTITELOOKWELLM.LINEMAGURAMAHLEMANNOLMAXXISMC International Inc.MEFOMETZELERMICHELINMIDLANDMITASMORSEMOTO BRACKETSMOTO-MASTERMOTOFILTROMOTULMOVEOMRAMULTI AIRNAMURANEVR-DULLNEWFRENNG BRAKE DISCNGKNISSINOHLINSORLENOSRAMOXFORDPATROLLINEPHILIPSPOLISPORTPOWER COMMANDERPOWER FORCEPP TUNINGPRINTProducent domyślnyPROFITOOLPROGRIPPROMOTOPROMXPROXPUIGRACE TECHRAVENOLRCS cablesREGINAREIKONREKLUSERema TIP TOP GmbHRENNERRENTHALRG RACINGRIZOMARKRMSS100SAS-TECSBSSCOTTOILERSEALEYSENASHADSHIDOSilkolene FUCHSSKFSpeed BleederSTOMPGRIPSUNSTARSW-MOTECHTECMATETEROSONTIREBALLSTKRJTLT MOTORTOURMAXTRW LUCASTUBLISSUFOVALVOLINEVee RubberVERTEXVESRAHVICMAWILBERSWINDEROSAWIRTHWISECOWMWOSSNERXENAYSSYUASAZAP-TechniXZTECHNIK
Zmiana języka
PolskiAngielski
Waluta
Systemy płatności
 • PayU
 • Przelewy24
 • PayU Raty
Wysyłka i zabezpieczenia
 • InPost
 • Poczta Polska

Płatności

Formy płatności w sklepie motocyklowym MOTORUS.PL:

(w celu prawidłowego zaksięgowania wpłaty w tytule przelewu proszę podać numer zamówienia)
 • PŁATNOŚĆ PRZELEWEM TRADYCYJNYM na rachunek bankowy:
PLN w tytule wpisując NUMER ZAMÓWIENIA
mBank: 49 1140 2004 0000 3602 5657 0686 
DANE: MOTORUS.PL Piotr Brzeziński, ul. Sienkiewicza 5a, 05-082 Blizne Jasińskiego
TYTUŁ: nr zamówienia

EUR for payments in EURO
mBank: 
IBAN: PL81 1140 2004 0000 3712 0063 9245
SWIFT CODE: BREXPLPWMBK
DANE ( COMPANY NAME ): MOTORUS.PL Piotr Brzeziński, ul. Sienkiewicza 5a, 05-082 Blizne Jasińskiego
TYTUŁ (Title): nr zamówienia ( order number )

forma płatności dla Klientów, którzy wolą samodzielnie logować się do swojego banku internetowego lub dokonywać płatności bezpośrednio w banku lub placówce pocztowej oraz z zagranicy. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje w treści maila potwierdzającego złożenie zamówienia numer rachunku bankowego na który należy dokonać płatności. Po złożeniu zamówienia (na stronie podsumowania zamówienia) Klient ma także możliwość pobrania dokumentu PDF potwierdzającego zakup na którym również dostępne są dane rachunku bankowego. W przypadku tej formy płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym. W przypadku tego rodzaju płatności nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu. Na wpłatę od Państwa czekamy 7 dni. Po upłynięciu tego terminu skontaktujemy się z Państwem z zapytaniem czy mamy anulować zamówienie.
 • PŁATNOŚĆ ELEKTRONICZNA:
PayU - ta forma płatności jest realizowana i obsługiwana poprzez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, ul.Grunwaldzka 182 (wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399). W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia jest kierowany na stronę swojego banku internetowego gdzie może dokonać przelewu online. W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system PayU dokonania płatności (odbywa się to najczęściej w przeciągu kilkudziesięciu minut od dokonania przelewu).

Za pośrednictwem systemu PayU można także dokonywać płatności kartą (Visa, Mastercard). W celu dokonania płatności kartą po złożeniu zamówienia Klient jest przekierowywany do systemu PayU gdzie w bezpieczny sposób może dokonać płatności. Dane dotyczące karty nie są przekazywane do naszego sklepu.

Przelewy24 - ta forma płatności jest realizowana i obsługiwana poprzez firmę PayPro Spółką Akcyjną z siedzibą w Poznaniu przy ul. Kanclerskiej 15, 60-357 Poznań, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań
Nowe Miasto i Wilda, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego po numerem KRS 0000347935, numer NIP 7792369887 wpisaną do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem podmiotu w UKNF IP24/2014, jako krajowa
instytucja płatnicza. W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia jest kierowany na stronę swojego banku internetowego gdzie może dokonać przelewu online. W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system Przelewy24 dokonania płatności (odbywa się to najczęściej w przeciągu kilkudziesięciu minut od dokonania przelewu).

Za pośrednictwem systemu Przelewy można także dokonywać płatności kartą (Visa, Mastercard). W celu dokonania płatności kartą po złożeniu zamówienia Klient jest przekierowywany do systemu Przelewy24 gdzie w bezpieczny sposób może dokonać płatności. Dane dotyczące karty nie są przekazywane do naszego sklepu.
 • SPRZEDAŻ RATALNA:
mBank RATY - to kredyt, który możesz wziąć nawet w 15 minut  podczas zakupów online:
 • kredyt otrzymasz nawet w 15 minut
 • kwota kredytu od 300 zł do 20 000 zł
 • na dowolne produkty lub usługi
 • od początku do końca przez internet
 • bez zbędnych formalności i wizyty kuriera
 • dogodny okres kredytowania od 3 do 36 m-cy
 • więcej informacji na stronach mBanku.
eRaty Santander - ta forma płatności realizowana jest przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Strzegomska 42c, zarejestrowany w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000040562, REGON: 012736938, NIP: 527-20-46-102. W przypadku wyboru tej formy płatności Klient po złożeniu zamówienia jest kierowany na stronę systemu ratalnego banku internetowego gdzie wypełnia wniosek kredytowy online i czeka na kontakt telefoniczny konsultanta banku. W przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, w zależności od wybranego przez Klienta sposobu zawarcia umowy:
 • Przelew – Bank udostępni niezwłocznie do pobrania kompletną dokumentację kredytową w formie elektronicznej (plików PDF). Następnie, w celu weryfikacji tożsamości oraz przyjęcia Klienta oświadczenia woli o zawarciu umowy, realizujesz na rachunek Banku przelew na kwotę 1zł.
 • Kurier – Bank wyśle do Ciebie kurierem dwa egzemplarze umowy kredytu wraz z formularzem informacyjnym (w ciągu 24 godzin lub następnego dnia roboczego). Przed wydaniem przesyłki kurier poprosi Cię o okazanie dowodu osobistego oraz drugiego dokumentu (np. prawa jazdy, legitymacji ubezpieczeniowej lub emeryta/rencisty). Z otrzymaną dokumentacją postępuj zgodnie ze wskazaniami opisanymi w załączonym do niej liście - podpisz umowę, dołącz wymagane dokumenty, włóż do koperty, zaklej i przekaż kurierowi.
W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system eRaty o uruchomieniu kredytu i dokonania przez bank przelewu (odbywa się to najczęściej w przeciągu kilkunastu minut do 14 dni od wypełnienia wniosku w zależności od wybranej formy zawarcia umowy).

ratyPayU - to kredyt, który możesz wziąć nawet w kilkanaście minut podczas zakupów online:
 • bez wychodzenia z domu, kuriera i podpisywania umów
 • decyzja nawet w kilkanaście minut
 • wartość koszyka od 300 zł do 20 000 zł
 • liczba rat: 3 do 36
 • możliwość wcześniejszej spłaty bez żadnych kosztów
 • więcej informacji na stronach PayU.
W przypadku tego rodzaju płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po potwierdzeniu przez system ratyPayU o uruchomieniu kredytu i dokonaniu przelewu.

Jeśli Klient zadeklarował wpłatę własną to realizacja zamówienia rozpoczyna się po dokonaniu obu wpłat czyli przez system ratalny i przelew bezpośredni dokonany przez Klienta na konto firmowe sklepu MOTORUS.PL.
 • Odbiór osobisty:
Akceptujemy na miejscu płatności przy odbiorze osobistym w sklepie motocyklowym MOTORUS.PL:
 • Karta
 • Gotówka
 • płatność mobilna BLIK

Przejdź do strony głównej